Kanárské ostrovyFuerteventuraLast minute: Fuerteventura na 8 dní do 4* hotelu u pláže s...

Last minute: Fuerteventura na 8 dní do 4* hotelu u pláže s all inclusive za 22490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se nakonci srpna s Čedokem na Kanárské ostrovy a zažijte nezapomenutelnou last minute dovolenou na ostrově Fuerteventura. Termín 24.9.2023 – 1.10.2023 nabízí ideální příležitost strávit osm dní v překrásném prostředí za výhodnou cenu 22490 Kč. Ubytování ve 4* hotelu Sbh Costa Calma Beach Resort zahrnuje program all inclusive. Odlet je z Prahy. Hotel, který je situován přímo u pláže, nabízí nejen komfortní ubytování, ale také možnost využít zdarma lehátka a slunečníky. Výhodou je také možnost ubytování v rodinných apartmánech, které jsou ideální pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou s celou svojí rodinou. V rámci pobytu jsou připraveny různé animační programy nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kanárské ostrovy jsou jedinečnou destinací nabízející širokou škálu atrakcí. Fuerteventura je známá svými nádhernými plážemi s jemným pískem a azurovým mořem. Pokud se rozhodnete vyrazit na výlet, můžete navštívit národní park Corralejo, který je domovem vzácných druhů rostlin a zvířat. Pro milovníky vodních sportů jsou tu perfektní podmínky pro surfování či kitesurfing. Dále stojí za návštěvu Betancuria, což je malebné historické městečko s úzkými uličkami a starobylou architekturou. Nezapomenutelným zážitkem může být i projížďka na lodi s možností pozorování delfínů a velryb. Fuerteventura nabízí i možnost výletu na blízké ostrovy Lanzarote a Gran Canaria. Všichni milovníci přírody, pláží a různorodých aktivit si zde jistě přijdou na své.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Fuerteventura

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

24.9.2023 – 1.10.2023

22490 Kč

Levná dovolená v hotelu SBH Costa Calma Beach Resort - Kanárské ostrovy, Fuerteventura

4* Ubytování:
Sbh Costa Calma Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Sbh Costa Calma Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní v termínu 24.9.2023 – 1.10.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Sbh Costa Calma Beach Resort a programem all inclusive za 22490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura — | další nabídky od Invia.cz