KeňaLast minute zájezd do Keni: 9 dní s all inclusive ve Watamu...

Last minute zájezd do Keni: 9 dní s all inclusive ve Watamu za 17990 Kč – odlet z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Už za týden se můžete vydat s cestovní kanceláří Čedok na levnou exotickou dovolenou do Keni, konkrétně do malebného přímořského městečka Watamu. Tato týdenní last minute nabídka s termínem pobytu 13.  – 21.3.2024 zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Ahg Lion Beach Resort & Spa a program all inclusive. Letecká doprava je zajištěna z Prahy a celková cena zájezdu činí po super slevě 51% skvělých 17990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Watamu je skutečný ráj na zemi. Najdete tu nádherné bílé písečné pláže a křišťálově čistý Indický oceán, který je jako stvořený pro šnorchlování a potápění. Není divu, že se v této oblasti nachází jeden z nejlepších korálových útesů v Keni. Zavítat můžete také do Národního parku Arabuko-Sokoke, který je domovem řady vzácných a ohrožených druhů ptáků a savců. Nezapomeňte navštívit i výzkumné a vzdělávací zařízení Bio-Ken Snake Farm, specializované na ochranu hadů, nebo Mida Creek, rozlehlé mangrové bažiny, kde jsou k vidění různé ptáků. S touto dovolenou v Keni máte jedinečnou příležitost poznat bohatství africké přírody a kultury.

Levná dovolená v hotelu AHG Lion Beach Resort & Spa - Keňa, Watamu

Tato nabídka (last minute dovolená Keňa, Watamu na 9 dní v termínu 13.3.2024 – 21.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Ahg Lion Beach Resort & Spa a programem all inclusive za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Keňa
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Keni
» Důležité kontakty v Keni
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Keni
» Fauna v Keni
» Flora v Keni
» Doprava v Keni
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Keni
» Keňa – last minute
» Keňa – first minute
» Hodnocení hotelů v Keni

— last minute dovolená Keňa, Watamu — | další nabídky od Invia.cz