TureckoLevná dovolená Turecko: Alanya na 8 dní se snídaní za 11289...

Levná dovolená Turecko: Alanya na 8 dní se snídaní za 11289 Kč – letecky z Drážďan

Levná dovolená vyhledávač

Levná dovolená v Turecku v oblíbeném letovisku Alanya s termínem konání od 15. do 22.4.2024 nabízí pobyt v komfortním 3* hotelu The S Apart & Suites, který se nachází v širším centru Alanye, pouhých 700 metrů od pláže. Poloha hotelu tak umožňuje snadný přístup k nákupním možnostem, restauracím a barům. Cena zájezdu činí 11289 Kč a zahrnuje ubytování snídaní. Letecká doprava je zajištěna z Drážďan.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mezi hlavní atrakce Alanye patří Alanyjský hrad (Alanya Kalesi), který se tyčí na vysokém skalním útesu a nabízí dechberoucí výhledy na Středozemní moře. Tato historická pevnost je jen kousek od další turistické atrakce, kterou jsou krápníkové jeskyně Damlatas, známé svými stalaktity a stalagmity. Nenechte si ujít také návštěvu Červené věže (Kızıl Kule), která sloužila jako důležitý obranný bod proti námořním útokům. Pro milovníky přírody je tu Dim Çayı, řeka a údolí plné piknikových míst a restaurací, které je ideálním místem pro odpočinek a osvěžení ve hřejivých letních dnech. Alanya nabízí i bohaté možnosti pro nákupy a gastronomické zážitky, od tradičních tureckých specialit až po mezinárodní kuchyni.

Levná dovolená ve 3* hotelu The S Apart &Suites - Turecko, Alanya

Tato nabídka (dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 15.4.2024 – 22.4.2024 s ubytováním ve 3* hotelu The S Apart &Suites včetně snídaně za 11289 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz