BulharskoLevná dovolená v bulharském Obzoru: 8 dní u moře za 10650 Kč...

Levná dovolená v bulharském Obzoru: 8 dní u moře za 10650 Kč – v červnu letecky z Ostravy

Levná dovolená vyhledávač

Nabízíme atraktivní zájezd do malebného bulharského městečka Obzor s nádhernou písčitou pláží a krásným prostředím. Tato týdenní dovolená se koná v termínu 4. – 11. června 2024 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Obzor Beach Resort, který je umístěn přímo u pláže. Cena činí je 10650 Kč na osobu, a to včetně letecké dopravy z Ostravy. Hotel poskytuje vynikající služby, včetně animačních programů, fitness a wellness centra. Nejbližší restaurace a bary se nachází pouhých 500 metrů od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Malebné městečko Obzor se rozprostírá na pobřeží Černého moře a je obklopeno zelenými kopcemi, které dodávají krajině neopakovatelný šarm. Kromě nádherných pláží najdete v Obzoru i řadu kulturních a historických památek. Nezapomeňte navštívit místní tržiště, kde zakoupíte čerstvé ovoce, zeleninu a suvenýry. Milovníkům přírody doporučujeme výlet do okolních hor nebo návštěvu přírodního parku Kamchia, který je domovem unikátních rostlin a živočichů. Večer si můžete užít romantickou procházku po promenádě a vychutnat si místní kulinářské speciality v některé z mnoha zdejších restaurací nebo barů. Obzor je také skvělým výchozím bodem pro výlety do dalších zajímavých míst v Bulharsku, jako je historické město Nesebar nebo rušné Slunečné pobřeží.

Levná dovolená ve 4* hotelu Obzor Beach Resort - Bulharsko, Obzor

Tato nabídka (dovolená Bulharsko, Obzor na 8 dní v termínu 4.6.2024 – 11.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Obzor Beach Resort za 10650 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Bulharsku
» Důležité kontakty v Bulharsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Bulharsku
» Fauna v Bulharsku
» Flora v Bulharsku
» Doprava v Bulharsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Bulharsku
» Bulharsko – last minute
» Bulharsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Bulharsku

— dovolená Bulharsko, Obzor — | další nabídky od Invia.cz