ŠpanělskoMallorcaLevná dovolená na Mallorce: na 8 dní s all inclusive letecky z...

Levná dovolená na Mallorce: na 8 dní s all inclusive letecky z Prahy jen za 11990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si v květnu na dovolenou na Mallorcu. Přinášíme vám tip na levný zájezd do letoviska Cala Millor s ubytováním ve 3* hotelu Ilusion Vista Blava (dříve Elegance Vista Blava), kde na vás čeká komfort a přátelská atmosféra. Tento týdenní pobyt je naplánovaný na termín 19. – 26. května 2024 a zahrnuje stravování formou all inclusive. Za skvělou cenu 11990 Kč získáte nejen ubytování, ale i letenku z Prahy. Užijte si bezstarostnou dovolenou s výhledem na azurové vody Středozemního moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mallorca je největší ostrov Baleárských ostrovů ve Španělsku a je skvělým místem pro každého, kdo hledá krásné pláže, křišťálově čisté moře a bohatou historii. Město Cala Millor nabízí nádhernou dlouhou písečnou pláž, která je ideální pro slunění a vodní sporty jako je windsurfing nebo jízda na kajaku. Neměli byste vynechat ani návštěvu nedaleké jeskyně Coves del Drac, kde můžete obdivovat úchvatné stalaktity a stalagmity a poslouchat koncerty klasické hudby na lodích plovoucích po podzemním jezeře. Milovníkům historie doporučujeme výlet do hlavního města Palma, kde je k vidění impozantní katedrála La Seu a kde se můžete procházet starobylými uličkami plnými historických památek. Na Mallorce je i řada pěších a cyklistických tras, které vedou přes malebné kopce a údolí.

Levná dovolená v hotelu Ilusion Vista Blava (ex. Elegance Vista Blava) - Španělsko, Mallorca, Cala Millor

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 19.5.2024 – 26.5.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava) a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví ve Španělsku
» Důležité kontakty ve Španělsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas ve Španělsku
» Fauna ve Španělsku
» Flora ve Španělsku
» Doprava ve Španělsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená ve Španělsku
» Španělsko – last minute
» Španělsko – first minute
» Hodnocení hotelů ve Španělsku

— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz