TureckoNenechte si ujít! 7 dní v turecké Alanyi s all inclusive jen...

Nenechte si ujít! 7 dní v turecké Alanyi s all inclusive jen za 19990 Kč! V srpnu letecky z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Turecko každoročně láká tisíce českých turistů, aby v něm strávili svojí letní dovolenou. Přinášíme vám proto tip na skvělý zájezd do oblíbeného tureckého letoviska Alanya, kde můžete za skvělou cenu 19990 Kč strávit v srpnovém termínu 6. – 12.8.2024 týdenní pobyt v luxusním 5* hotelu Sentido Lycus Beach se stravováním formou all inclusive. Tento exkluzivní hotel se nachází přímo na pobřeží a nabízí kompletní vybavení pro váš bezstarostný odpočinek. Zájezd, včetně letecké dopravy z Prahy, je nyní nabízen se slevou 33%, což představuje skvělou příležitost pro všechny, kdo chtějí zažít opravdový odpočinek v jednom z nejžádanějších letovisek Turecka.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je součástí malebného prostředí Turecké riviéry, je ideálním místem pro milovníky historie, plážového odpočinku a nočního života. Město proslulo zejména díky svému majestátnímu hradu, který stojí na vysokém skalnatém mysu a nabízí dechberoucí výhledy na Středozemní moře. Při návštěvě Alanye nezapomeňte navštívit jeskyně Damlatas, známé svými léčivými vlastnosti, nebo se vydejte na plovoucí trh na řeku Dimçay, kde můžete ochutnat čerstvé ryby přímo z grilu. Alanya nabízí také širokou škálu vodních sportů, včetně potápění a vodního lyžování – a to je lákadlo hlavně pro adrenalinové nadšence z celého světa.

Levná dovolená v 5* hotelu Sentido Lycus Beach - Turecko, Antalya, Okurcalar

Tato nabídka (first minute dovolená Turecko, Alanya na 7 dní v termínu 6.8.2024 – 12.8.2024 s ubytováním v 5* hotelu Sentido Lycus Beach a programem all inclusive za 18890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— first minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz