ŘeckoŘecký ostrov Kos v květnu na 8 dní s all inclusive jen...

Řecký ostrov Kos v květnu na 8 dní s all inclusive jen za 10690 Kč – sleva 49%

Levná dovolená vyhledávač

Se super slevou 49% zakoupíte právě teď na portálu cestovní agentury Invia.cz levný zájezd do Řecka na ostrov Kos, kde můžete strávit 8 dní v termínu 18. – 25.5.2024. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Eurovillage Achilleas, který se pyšní vynikajícím umístěním přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hosté mohou využít stravovací program formou all inclusive. Odlet je z Prahy a cena zájezdu činí pouhých 10690 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Kos leží v Egejském moři a je ideálním místem pro milovníky historie, kultury a relaxace na pláži. Jednou z hlavních atrakcí je Asklepion, antické léčebné centrum, které je spojeno s lékařem Hippokratem, otcem moderní medicíny. Pro ty, kdo preferují aktivnější dovolenou, nabízí ostrov Kos řadu cyklistických tras, které vedou skrze malebné vesnice a kolem křišťálově čistých zátok. Některý z večerů můžete vyrazit do sousedního letoviska Mastichari, které je dostupné pěší procházkou a nabízí řadu restaurací a barů s autentickou řeckou atmosférou. Nezapomeňte také zavítat na tradiční koskou tržnici, kde seženete místní výrobky a suvenýry.

Levná dovolená v hotelu Eurovillage Achilleas - Řecko, Kos, Mastichari

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 8 dní v termínu 18.5.2024 – 25.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Eurovillage Achilleas a programem all inclusive za 10690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz