ŘeckoLesbosLevná dovolená na ostrově Lesbos s programem all inclusive za 17990 Kč

Levná dovolená na ostrově Lesbos s programem all inclusive za 17990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Díky této skvělé nabídce můžete část letních prázdnin strávit v Řecku na ostrově Lesbos. Tato levná dovolená s termínem konání 13. – 20.8.2024 nabízí ubytování ve 3* hotelu Bella Vista a stravováním formou all inclusive. Cena zájezdu činí skvělých 17990 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy. Hotel Bella Vista je známý svou pohostinností, komfortem a skvělým servisem.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Lesbos je třetím největším ostrovem v Řecku, který je bohatý na přírodní krásy a historické památky. Doporučujeme navštěvu hlavního města Mytilene, kde se můžete projít jeho starobylými uličkami, obdivovat impozantní pevnost nebo navštívit archeologické muzeum. Milovníci přírody si zase přijdou na své v oblasti Kalloni s lagunou plnou ptactva a možnostmi pěší turistiky. Nezapomeňte také zavítat do malebného městečka Petra s úchvatným výhledem od zdejšího kláštera Panagia Glykofilousa. K relaxaci jsou pak ideální pláže Skala Eressos a Molyvos s křišťálově čistou vodou a krásným prostředím. Lesbos je také proslulý svými termálními prameny, zejména v lázních Therma a Eftalou, kde si můžete dopřát léčebné koupele.

Levná dovolená v hotelu Eri Village - Sun Bay - Řecko, Kréta, Limenas Chersonisou

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Lesbos na 8 dní v termínu 13.8.2024 – 20.8.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Bella Vista a programem all inclusive za 17990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Lesbos — | další nabídky od Invia.cz