TuniskoLevná dovolená: Tunisko, Monastir na 8 dní s all inclusive za 6990...

Levná dovolená: Tunisko, Monastir na 8 dní s all inclusive za 6990 Kč – odlet už zítra!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si už zítra levnou dovolenou v Tunisku a objevte kouzlo Monastiru! V termínu 25.5. –  1.6.2024 můžete strávit 8 dní v krásném letovisku Monastir, kde vás čeká ubytování ve 4* hotelu Monarque Club Rivage (Ex. Club Sunshine Rosa Rivage), který nabízí komfortní pokoje a širokou škálu služeb v rámci programu all inclusive. Cena zájezdu činí skvělých 6990 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Monastir je oblíbené turistické letovisko na pobřeží Středozemního moře. Během svého pobytu tu můžete navštívit historickou pevnost Ribat, která nabízí úchvatný výhled na město a moře, nebo Mauzoleum Habiba Bourguiby, které je monumentálním památníkem prvního tuniského prezidenta. Pokud rádi nakupujete, určitě si nenechte ujít tradiční trhy (súky), kde pořídíte vše od koření až po ručně vyráběné suvenýry. Z Monastiru můžete podniknout také výlety do nedalekých měst jako je Sousse nebo El Jem, kde jsou k vidění další historické a kulturní památky. Pro relaxaci a zábavu pak využijte místní pláže.

Levná dovolená v hotelu Monarque Club Rivage (ex.Club Sunshine Rosa Rivage) - Tunisko, Monastir

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Monastir na 8 dní v termínu 25.5.2024 – 1.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Monarque Club Rivage (Ex.club Sunshine Rosa Rivage) včetně programu all inclusive za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz