ŘeckoKorfuŘecko, Korfu na 8 dní s all inclusive za 8690 Kč -...

Řecko, Korfu na 8 dní s all inclusive za 8690 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Využijte tuto skvělou nabídku levné last minute dovolené v Řecku na ostrově Korfu. Od 9.  do 16. června 2024 tu můžete strávit 8 dní v hotelu Golden Sands s programem all inclusive. Odlet je z Prahy a cena činí pouhých 8690 Kč. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style. Zájezd je v tuto chvíli nabízen se super slevou 60%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Korfu, to jsou malebné pláže, historické památky a krásná příroda. Doporučujeme návštěvu hlavního města Kerkyra, kde můžete vidět starobylou pevnost a zavítat do muzea asijského umění. Pláže jako například Glyfada a Paleokastritsa jsou pak skvělým místem pro odpočinek a koupání. Pokud raději dovolenou trávíte aktivně, můžete si udělat výlet do hor Pantokrator nebo návštívit klášter Vlacherna. A nezapomeňte ochutnat místní kuchyni, která nabízí čerstvé mořské plody a tradiční řecké speciality. Korfu je skvělou destinací pro vaši levnou dovolenou, která vám může přinést spoustu zážitků a nezapomenutelných momentů.

Levná dovolená v hotelu Golden Sands - Řecko, Korfu, Agios Georgios

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Korfu na 8 dní v termínu 9.6.2024 – 16.6.2024 s ubytováním v hotelu Golden Sands a programem all inclusive za 8690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Korfu — | další nabídky od Invia.cz