TureckoLevná dovolená v Turecku: Kemer - Pláže, potápění a noční život za...

Levná dovolená v Turecku: Kemer – Pláže, potápění a noční život za 8990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se koncem tohoto týdne s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do tureckého letoviska Kemer. Zájezd trvá 8 dní v termínu 23.6.2023 – 30.6.2023 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) včetně programu all inclusive. Cena tohoto zájezdu je 8990 Kč za osobu a součástí je letecká doprava z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Kemer se nachází na Turecké riviéře a nabízí širokou škálu aktivit pro turisty. Můžete si užít krásné pláže a koupání v tyrkysově modré vodě Středozemního moře. Pro dobrodružné povahy je zde možnost potápění, šnorchlování, windsurfingu nebo jízdy na vodním skútru.

Kemer nabízí také historické památky, jako jsou ruiny antického města Phaselis, Hadriánova brána a byzantská pevnost. Večer si můžete prohlédnout přístav plný restaurací, kaváren a obchodů.

Pokud hledáte zábavu a noční život, Kemer má i mnoho barů, klubů a diskoték, kde můžete ochutnat tureckou kuchyni a místní speciality.

Vydejte se s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do tureckého letoviska Kemer a zažijte nezapomenutelný pobyt plný krásných pláží, vodních aktivit, historie a zábavy.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

23.6.2023 – 30.6.2023

8990 Kč

obrazek 112

4* Ubytování:
Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 23.6.2023 – 30.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz