EgyptLevný all inclusive zájezd do Hurgády na 8 dní letecky z Prahy...

Levný all inclusive zájezd do Hurgády na 8 dní letecky z Prahy za 9990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Objevte kouzlo Egypta s touto skvělou last minute dovolenou do Hurghady! V termínu 29. února – 7. března 2024 je k dispozici týdenní pobyt v oblíbeném 4* hotelu Palm Beach Resort s pohodlným ubytováním a programem all inclusive. Za parádní cenu 9990 Kč si užijete slunce, moře a relaxaci. Odlet je z Prahy a přímo do srdce dovolenkového ráje vás dopraví cestovní kancelář Čedok. A nezapomeňte, tato nabídka uahrnuje atraktivní slevu 33%, což z ní dělá neodolatelnou příležitost pro každého milovníka cestování.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je tím pravým rájem pro milovníky potápění, šnorchlování a dalších vodních sportů. S více než 40 km dlouhou pobřežní linií nabízí nespočet pláží, z nichž každá má své jedinečné kouzlo. Nevynechejte návštěvu podmořského parku Giftun Island, kde se můžete potápět mezi barevnými korály a pozorovat rozmanitý podmořský život. Pro ty, kdo dávají přednost aktivitám na suchu, nabízí Hurghada živou promenádu s obchody, restauracemi a kavárnami, kde si můžete vychutnat místní i mezinárodní kuchyni. Pro dobrodruhy je tu možnost výletu do pouště na čtyřkolkách nebo safari s beduíny. Hurghada je také výborným výchozím bodem pro výlety do Luxoru či Káhiry, kde na vás čekají světově proslulé památky jako jsou Údolí králů nebo Velké pyramidy. Nechte se okouzlit nádherným Egyptem a užijte si dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.

Palm Beach Resort - Egypt, Hurghada, Hurghada - Dahar

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 29.2.2024 – 7.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Palm Beach Resort a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz