ŘeckoRhodosLevný Rhodos v dubnu s Čedokem na 7 dní za 8039 Kč...

Levný Rhodos v dubnu s Čedokem na 7 dní za 8039 Kč – odlet z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se začátkem dubna na levnou dovolenou na slunný ostrov Rhodos, jednu z nejkrásnějších destinací Řecka. Týdenní pobyt v termínu 2. – 8. dubna 2024 vám umožní objevit kouzlo tohoto místa v pohodlí ubytovacího zařízení Studia Evita se stravováním formou snídaně. Cena zájezdu činí 8039 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy. Pořadatelem je osvědčená cestovní kancelář Čedok, která slibuje nejen relaxaci a odpočinek, ale i nezapomenutelné zážitky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Řecký ostrov Rhodos je rájem pro milovníky historie, přírody i krásných pláží. Nenechte si ujít návštěvu historického města Rhodos, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho impozantní středověké uličky, Palác Velmistrů a Rytířská ulice jsou jako z jiného světa. Pro milovníky přírody bude povinnou zastávkou údolí motýlů Petaloudes, kde v letních měsících můžete obdivovat tisíce motýlých jedinců. A pokud hledáte odpočinek na pláži, historické město Lindos s jeho azurově modrou vodou a bílými domky je ideálním místem k relaxaci i potápění. Navštivte také starobylé město Kamiros a nechte se unést atmosférou starověkého Řecka. Rhodos je ostrovem, kde se snoubí bohatá historie, nádherná příroda a vřelá pohostinnost místních obyvatel, což z něj činí ideální destinaci pro vaši dovolenou.

Levná dovolená:  Studia Evita - Řecko, Rhodos, Faliraki

Tato nabídka (dovolená Řecko, Rhodos na 7 dní v termínu 2.4.2024 – 8.4.2024 s ubytováním v hotelu Studia Evita včetně snídaně za 8039 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz