JordánskoLuxusní dovolená v Jordánsku: 8 dní v 5* hotelu s výlety do...

Luxusní dovolená v Jordánsku: 8 dní v 5* hotelu s výlety do skalního města Petra

Levná dovolená vyhledávač

Pokud toužíte po luxusní dovolené plné nezapomenutelných zážitků, zvažte návštěvu Jordánska! Last minute dovolená v letovisku Akaba v termínu 21.4.2023 – 28.4.2023 vám nabídne nejen ubytování v 5* hotelu Oryx Aqaba se skvělým jídlem a polopenzí, ale také vstup do luxusního plážového resortu Saraya beach a výlet do skalního města Petra. Na místě si můžete užít i vynikající služby a vybavení hotelu, jako jsou bazény, wellness centrum, sauna nebo moderní fitness.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hosté hotelu Oryx Aqaba si vychvalují nejen vzdálenost k pláži a čistotu resortu, ale také ochotu personálu a širokou nabídku aktivit a výletů. Využijte kyvadlovou dopravu zdarma do centra města nebo si užijte mnoho zajímavých míst, jako například poušť Wadi Rum nebo výlety lodí. A večer se nechte okouzlit programem s hudbou a břišními tanečnicemi. Vydejte se na tuto dovolenou a prožijte nezapomenutelný zážitek v Jordánsku!

dovolená Jordánsko
dovolená Akaba

Levná dovolená Jordánsko, Akaba

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

21.4.2023 – 28.4.2023

21990 Kč

obrazek 39

5* Ubytování:
Oryx Aqaba – ukázat na mapě

Oryx Aqaba
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Jordánsko, Akaba na 8 dní v termínu 21.4.2023 – 28.4.2023 s ubytováním v 5* hotelu Oryx Aqaba a stavováním formou polopenze za 21990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Jordánsko


— last minute dovolená Jordánsko, Akaba — | další nabídky od Invia.cz