MarokoNabídka: Levná dovolená v Marockém Agadiru s all inclusive v červnu za...

Nabídka: Levná dovolená v Marockém Agadiru s all inclusive v červnu za 16290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám skvělý tip na levnou dovolenou na pobřeží Atlantického oceánu v Marockém letovisku Agadir. Zájezd na 8 dní v termínu 3.6.2023 – 10.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Hotel Les Jardins D’agadir Club a programem all inclusive pořídíte právě teď za skvělou cenu za 16290 Kč. Odlet je z Prahy a ubytováni budete v centru Agadiru, pár minut chůze od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel nabízí wellness, fitness, bazén pro dospělé i děti a menší aquapark.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Les Jardins D’agadir Club ocení zejména rodiny s dětmi, ale i páry či jednotlivci, kteří hledají odpočinek u moře. Díky all inclusive programu se nemusíte starat o stravování a můžete si vychutnat místní speciality v hotelových restauracích. Wellness a fitness centrum je ideální pro ty, kteří se chtějí aktivně odreagovat, zatímco pro děti je připraven menší aquapark se skluzavkami zdarma. Hotel Les Jardins D’agadir Club je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit pohodovou dovolenou u moře s výborným servisem a zajímavým okolím. Tak neváhejte a vyražte za sluníčkem do Maroka!

dovolená Maroko
od Invia.cz

Levná dovolená Maroko, Agadir

letecky na 8 dní s all inclusive

3.6.2023 – 10.6.2023

16290 Kč

obrazek 95

4* Ubytování:
Hotel Les Jardins D’agadir Club

další termíny
Hotel Les Jardins D’agadir Club

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Maroko, Agadir na 8 dní s all inclusive za 16290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Maroko, Agadir, Hotel Les Jardins D’agadir Club — | další nabídky od Dovolena.cz