BulharskoZářivé Zlaté Písky čekají! Last minute dovolená ve 4* hotelu Excelsior s...

Zářivé Zlaté Písky čekají! Last minute dovolená ve 4* hotelu Excelsior s all inclusive za 8990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte rychlou a cenově dostupnou dovolenou na začátek června, máme pro vás skvělou nabídku! Cestovní kancelář Čedok pořádá letecký zájezd do bulharského letoviska Zlaté Písky. Termín je stanoven na 8 dní od 6.6.2023 do 13.6.2023, přičemž za cenu 8990 Kč získáte nejen ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu Excelsior, ale také program all inclusive. Letecky se budete přepravovat z Prahy a dovolenou si můžete zarezervovat na stránkách cestovní agentury Invia.cz prostřednictvím níže uvedeného odkazu.

Zlaté Písky jsou oblíbeným letoviskem u bulharského Černého moře. Hotel Excelsior se nachází v centru letoviska na hlavní promenádě, 25 km od letiště. Od hotelu je to jen krátká procházka k písčité pláži, která je vzdálená pouhých 300 metrů. Samotný hotel nabízí bohaté vybavení, jako jsou například dva bazény – pro dospělé a pro děti, vířivku v bazénu, lehátka, slunečníky a ručníky zdarma, dětské hřiště a mnoho dalšího.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ubytování v hotelu Excelsior je skvělým zážitkem pro každého. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, minibarem a balkonem. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou standardem, ale za příplatek si můžete objednat větší dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností 2 přistýlek, balkonem a výhledem na moře nebo studia s 2 oddělenými pokoji pro 4 osoby a možností 1 přistýlky.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost strávit 8 dní plných zábavy, odpočinku a relaxace na bulharském pobřeží. Zarezervujte si svou last minute dovolenou do Zlatých Písků a užijte si kvalitní služby v moderním hotelu Excelsior.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

6.6.2023 – 13.6.2023

8990 Kč

obrazek 96

4* Ubytování:
Excelsior – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Excelsior
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Excelsior a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz