EgyptOdlet již zítra! Egypt, Hurghada na 8 dnů s all inclusive jen...

Odlet již zítra! Egypt, Hurghada na 8 dnů s all inclusive jen za 6890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra se můžete s cestovní kanceláří Čedok vydat na levnou dovolenou do Egypta. Se super slevou 53% je totiž právě teď k dispozici last minute zájezd do turisty oblíbené Hurghady, kde můžete strávit v termínu 12. – 19.5.2024 8 dní ve 3* hotelu Empire Beach Aqua Park se stravováním formou all inclusive. Celková cena tohoto zájezdu činí pouhých 6890 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je skvělou destinací zejména pro milovníky vodních sportů a podmořského světa. Návštěvníci tu mohou využít širokou nabídku potápěčských kurzů a šnorchlovacích výletů, které umožňují na vlastní oči spatřit bohaté korálové útesy a rozmanitý život zdejšího moře. Kromě vodních radovánek jsou k dispozici i jednodenní výlety do pouště na čtyřkolkách nebo na velbloudech, při kterých můžete prožít nezapomenutelné dobrodružství v arabské poušti. Kulturu a historii vám přiblíží návštěva blízkého Luxoru, kde jsou k vidění majestátní památky starověkého Egypta, jako například chrám v Karnaku nebo Údolí králů.

levná dovolená v hotelu Empire Beach Aqua Park - Egypt, Hurghada

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 12.5.2024 – 19.5.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Empire Beach Aqua Park a programem all inclusive za 6890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz