ŘeckoSamosSamos: Last minute dovolená s all inclusive letecky z Prahy za 10990...

Samos: Last minute dovolená s all inclusive letecky z Prahy za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte ideální místo pro svou pozdně jarní dovolenou, řecký ostrov Samos by mohl být tou správnou volbou. A když k tomu přidáte lákavou last minute nabídku, nemusíte váhat už ani o minutu déle. V termínu od 2.6.2023 do 9.6.2023 si můžete užít 8 dní na tomto nádherném ostrově, ubytováni ve 3* hotelu Kampos Village, a to včetně programu all inclusive za skvělou cenu 10990 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Jedním z hlavních lákadel tohoto místa je dlouhá pláž, která je od hotelu vzdálena pouhých 80 metrů. Ať už toužíte po relaxaci na slunci, nebo si chcete zaplavat v čistém moři, pláž Votsalakia je pro vás tím pravým místem. Cesta k pláži vede přes místní, málo frekventovanou komunikaci.

Dalším důvodem, proč vybrat Samos jako cíl vaší dovolené, je přátelský hotel Kampos Village. Zde vás přivítá vstřícný personál a nabíde vám vynikající ubytování. Kromě toho se hotel nachází v bezprostřední blízkosti tavern, kaváren a supermarketu, můžete si tak vychutnat nejen plážové radovánky, ale také místní gastronomii a nakoupit suvenýry.

Pokud snad stále váháte, vězte, že je ideální čas udělat si radost a vyrazit na dovolenou na řecký ostrov Samos. Dlouhá pláž, přátelský hotel a vynikající poloha čekají jen na vás. Nezapomeňte využít tuto skvělou last minute nabídku a zažít nezapomenutelné chvíle v ráji středomořského ostrova.

dovolená Řecko
dovolená Samos

Levná dovolená Řecko, Samos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

10990 Kč

obrazek 133

3* Ubytování:
Kampos Village – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Kampos Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Samos na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Kampos Village a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Samos — | další nabídky od Invia.cz