ŠpanělskoMallorcaUšetřete 52% na all inclusive last minute dovolené na Mallorce! Cena pouhých...

Ušetřete 52% na all inclusive last minute dovolené na Mallorce! Cena pouhých 11590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou last minute dovolenou s paradní slevou 52%, a to na Mallorku, jeden z nejkrásnějších španělských ostrovů! Termínem týdenního pobytu je 29.5.2023 – 5.6.2023 a ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Peymar. A co víc, cena zahrnuje program all inclusive, takže si budete moci vychutnat skvělou stravu a nápoje po celou dobu pobytu. Celková cena této last minute dovolené je pouze 11590 Kč a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tuto skvělou dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style. Hotel Peymar je situován přímo u pláže a poskytne vám ideální výchozí bod k výletům a relaxaci na pobřeží. Pláž Cala Moreia je krásná písčitá pláž, která se nachází přímo vedle hotelu a má pozvolný vstup do moře. Za příplatek si zde můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Tak neváhejte a využijte této skvělé příležitosti! Zarezervujte si last minute dovolenou na Mallorce a užijte si sluneční pobyt, písečné pláže a krásy tohoto španělského ostrova.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.5.2023 – 5.6.2023

11590 Kč

obrazek 132

3* Ubytování:
Peymar – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Peymar
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 29.5.2023 – 5.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Peymar a programem all inclusive za 11590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz