ŘeckoRhodosSkvělá nabídka: Užijte si jarní Rhodos 7 dní jen za 9179 Kč!...

Skvělá nabídka: Užijte si jarní Rhodos 7 dní jen za 9179 Kč! Letecky z Prahy – neváhejte!

Levná dovolená vyhledávač

V termínu 14. – 20. května 2024 si můžete užít týden levné dovolené na slunném ostrově Rhodos v Řecku. Za skvělou cenu 9179 Kč získáte ubytování v hotelu Sotirakis se stravováním formou snídaně, který se nachází v klidné oblasti, a leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je jedním z nejkrásnějších ostrovů Řecka. Historické centrum stejnojmenného hlavního města je součástí světového dědictví UNESCO. Je to labyrint úzkých uliček plných obchodů, restaurací a historických památek. Nedaleko odtud se nachází slavný útes Anthonyho Quinna, který je oblíbený pro křišťálově čistou vodu a vynikající podmínky pro šnorchlování. Milovníky historie by mohlo zaujmout město Lindos s jeho antickou akropolí, která dominuje nad zdejšími bílými domky. A přírodní park Epta Piges zase nabídne únik do chladné zeleně s možností procházek kolem malebných jezírek a vodopádů. Rhodos je také známý svými vynikajícími vinnými sklípky, kde můžete ochutnat místní vína. S touto nabídkou máte jedinečnou příležitost prozkoumat vše, co ostrov Rhodos nabízí, a strávit nezapomenutelnou dovolenou v srdci Egejského moře.

Levná dovolená v hotelu Sotirakis - Řecko, Rhodos, Faliraki

Tato nabídka (dovolená Řecko, Rhodos na 7 dní v termínu 14.5.2024 – 20.5.2024 s ubytováním v hotelu Sotirakis včetně snídaně za 9019 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz