BulharskoSlunečné Pobřeží v Bulharsku: Týden dovolené za 6990 Kč s 64% slevou!

Slunečné Pobřeží v Bulharsku: Týden dovolené za 6990 Kč s 64% slevou!

Levná dovolená vyhledávač

Týden levné dovolené v Bulharsku s parádní slevou 64% pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz za exkluzívní cenu 6990 Kč. Máte jedinečnou příležitost zažít dovolenou na bulharském černomořském pobřeží, konkrétně v letovisku Slunečné Pobřeží, a to v termínu od 21.6.2023 do 27.6.2023.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ubytování je ve 3* hotelu Pliska, který vás přivítá příjemným prostředím a nabízí i bazén pro osvěžení a odpočinek. Navíc, veškeré stravování je zahrnuto díky light all inclusive konceptu. Odlet do Bulharska je z letiště v Ostravě.

Slunečné Pobřeží je oblíbenou destinací turistů díky své krásné pláži, která je od hotelu vzdálena pouhých 80 metrů. Můžete si zde užívat koupání a opalování v příjemném prostředí. Pro milovníky vodních radovánek je v letovisku k dispozici i aquapark.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost pohodové dovolené na černomořském pobřeží Bulharska za atraktivní cenu. Rezervujte si svůj last minute pobyt ještě dnes a užijte si slunné dny plné relaxace a zábavy na Slunečném Pobřeží.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Ostravy na 7 dní s all inclusive

21.6.2023 – 27.6.2023

6990 Kč

obrazek 96

3* Ubytování:
Pliska – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Pliska
další termíny

Stravování:
light all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 7 dní v termínu 21.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Pliska a stavováním formou all inclusive za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz