Srí LankaSrí Lanka, Waduwa na 9 dní s all inclusive za 26249 Kč...

Srí Lanka, Waduwa na 9 dní s all inclusive za 26249 Kč – first minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Levnou exotickou dovolenou na Srí Lanku zakoupíte právě teď pro podzimní termín 24.10.2023 – 1.11.2023. Tento first minute zájezd vás zavede do města Waduwa, kde vás čeká ubytování ve 3* hotelu Hibiscus Beach s programem all inclusive, a to za pouhých 26249 Kč. Odlet je z Prahy. Hotel Hibiscus Beach je menší rodinný hotel, který se nachází přímo u pláže. Nákupní možnosti a zábava (obchody, restaurace, tradiční trhy, sportoviště, půjčovny automobilů a motocyklů) jsou jod něho vzdáleny jen několik minut chůze. Před resortem se rozprostírá široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou pro hosty zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Na Srí Lance můžete navštívit mnoho zajímavých míst. Za zmínku stojí například historické město Polonnaruwa, kde se nachází pozůstatky starověkého královského paláce. Nebo město Kandy, které je známé díky chrámu Buddhova zubu. Pokud máte rádi přírodu, doporučujeme návštěvu národního parku Yala, kde můžete pozorovat divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Příznivci vodních sportů si jistě přijdou na své ve městě Hikkaduwa, kde se nachází jeden z nejlepších surf spotů na Srí Lance. Pro ty, kteří hledají trochu adrenalinu, je tu možnost raftingu na řece Kelani. V neposlední řadě byste měli navštívit i město Galle s jeho nizozemskou pevností, která je zařazena na seznam světového dědictví UNESCO.

dovolená Srí Lanka
dovolená Waduwa

Levná dovolená Srí Lanka, Waduwa

first minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

24.10.2023 – 1.11.2023

26249 Kč

Levná dovolená v hotelu  Hibiscus Beach - Srí Lanka, Waduwa, Mahawaskaduwa South

3* Ubytování:
Hibiscus Beach – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Hibiscus Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (first minute dovolená Srí Lanka, Waduwa na 9 dní v termínu 24.10.2023 – 1.11.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Hibiscus Beach a programem all inclusive za 26249 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka


— first minute dovolená Srí Lanka, Waduwa — | další nabídky od Invia.cz