TuniskoTunisko, Zarzis na 8 dní s all inclusive za 10990 Kč -...

Tunisko, Zarzis na 8 dní s all inclusive za 10990 Kč – last minute letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Plánujete dovolenou na září? Máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené v Tunisku, konkrétně v malebném městě Zarzis. Tato exotická destinace nabízí krásné pláže, bohatou historii a mnoho zajímavých aktivit pro celou rodinu. Termín zájezdu je od 12. do 19. září 2023 a zahrnuje 8 dní pobytu v luxusním 4* hotelu Zita Beach Resort s programem all inclusive. To vše za skvělou cenu 10990 Kč. Zpáteční letenky z Brna jsou samozřejmostí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zarzis je malebné město na jihu Tuniska ležící přímo u Středozemního moře. Jeho návštěvníky okouzlí bílé písečné pláže, které jsou rájem pro milovníky slunce a vodních sportů. Pokud sem zavítáte, můžete navštívit místní trhy a ochutnat typické tuniské speciality, jako jsou kořeněné tajiny a sladké dezerty. Milovníci historie zde najdou mnoho památek, jako jsou antické ruiny a muzea. Díky teplému středomořskému klimatu je září ideálním časem na návštěvu Zarzisu. Pořiďte si last minute dovolenou do této exotické destinace a prožijte nezapomenutelný týden plný zážitků a relaxace.

dovolená Tunisko
dovolená Zarzis

Levná dovolená Tunisko, Zarzis

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

12.9.2023 – 19.9.2023

10990 Kč

Levný zájezd  Zita Beach Resort, Tunisko, Djerba, Zarzis

4* Ubytování:
Zita Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Zita Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Zarzis na 8 dní v termínu 12.9.2023 – 19.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Zita Beach Resort a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Zarzis — | další nabídky od Invia.cz