TureckoTurecká riviéraTurecká riviéra na 9 dní s all inclusive za 11990 Kč -...

Turecká riviéra na 9 dní s all inclusive za 11990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v druhé polovině května s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do Turecka na Tureckou riviéru, kde můžete v termínu 18. – 26.5.2024 strávit týdenní pobyt v oblíbeném letovisku Alanya. Zájezd zahrnuje kompletní služby pořádající cestovní kanceláře, ubytování ve výjimečném 5* hotelu Primasol Telatiye Resort a stravování formou all inclusive. Celý balíček pořídíte právě teď za přívětivou cenu 11990 Kč. Odlet je z Prahy.

Turecká riviéra, to nejsou jen nádherné pláže a azurové moře, ale i bohatá historii a kultura. Město Alanya, kam míří tento zájezd, je doslova perlou regionu s řadou turistických atrakcí. Jednou z nich je například místní hrad, který se tyčí na skalním výběžku nad městem a nabízí dechberoucí výhledy na pobřeží. V historickém centru města pak můžete navštívit Červenou věž a loděnici. Pro milovníky přírody je zde Jeskyně Damlatas, která proslula svými léčivými účinky na astma. Kromě koupání a opalování si v Alanyi můžete užít i vodní sporty, jachting nebo výlety do okolních horských oblastí. Turecká riviéra tak skýtá ideální kombinaci relaxace na pláži a aktivní dovolené spojené s poznáváním tohoto tureckého regionu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

 

obrazek 12
Levná dovolená v hotelu PrimaSol Telatiye Resort – Turecko, Alanya, Konakli

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra na 9 dní v termínu 18.5.2024 – 26.5.2024 s ubytováním v 5* hotelu Primasol Telatiye Resort a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra — | další nabídky od Invia.cz