Kanárské ostrovyTenerifeÚžasná last minute nabídka: 8 dní na Tenerife s all inclusive za...

Úžasná last minute nabídka: 8 dní na Tenerife s all inclusive za pouhých 12490 Kč! Letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Už od tohoto pátku si můžete užívat levnou dovolenou na největším kanárském ostrově – Tenerife. S parádní slevou 33% je právě teď na portálu cestovní agentury Invia.cz k dispozici týdenní pobyt v letovisku Callao Salvaje s ubytováním ve 3* hotelu Blue Sea Callao Garden a stravováním formou all inclusive. Odlet je z Prahy, dovolenou pořádá cestovní kancelář Čedok a cena činí 12490 Kč. Nabídka je platná pro termín 4. – 11.4.2024.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kanárský ostrov Tenerife je známý svou rozmanitou krajinou. Najdete tu úchvatné pláže, impozantní sopku Pico del Teide, která je současně nejvyšší horou Španělska, a pestrou nabídku aktivit pro turisty. Letovisko Callao Salvaje, ve kterém se nachází hotel Blue Sea Callao Garden, patří ke klidnějším místům na jihozápadě ostrova. Nabízí relaxaci na černých sopečných plážích a je výborným výchozím bodem pro výlety do okolí. Najdete tu mnoho místních restaurací a barů s autentickou kanárskou kuchyní. Pokud jde o výlety, rozhodně byste neměli vynechat návštěvu národního parku El Teide a užít si jedinečné výhledy, které se vám naskytnou například během cesty lanovkou pod vrchol sopky. Za návštěvu stojí také hlavní město ostrova Santa Cruz s jeho historickými památkami a živou atmosférou nebo sousední ostrov La Gomera, kam se můžete vydat lodí. Tenerife nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého – ať už hledá dobrodružství v divočině nebo jen klidné místo pro relaxaci u moře.

Levný zájezd do hotelu Blue Sea Callao Garden - Kanárské ostrovy, Tenerife, Callao Salvaje

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 4.4.2024 – 11.4.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Blue Sea Callao Garden a programem all inclusive za 12490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Kanárských ostrovech
» Důležité kontakty na Kanárských ostrovech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Kanárských ostrovech
» Fauna na Kanárských ostrovech
» Flora na Kanárských ostrovech
» Doprava na Kanárských ostrovech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Kanárských ostrovech
» Kanárské ostrovy – last minute
» Kanárské ostrovy – first minute
» Hodnocení hotelů na Kanárských ostrovech

— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz