ŠpanělskoMallorcaUžijte si last minute dovolenou na Mallorce ve 3* hotelu s all...

Užijte si last minute dovolenou na Mallorce ve 3* hotelu s all inclusive za skvělých 11490 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý last minute zájezd, který nabízí 8 dní na ostrově Mallorca ve Španělsku v termínu od 21.5.2023 do 28.5.2023. Ubytování je zajištěno v pěkném 3* hotelu Illusion Markus Park & Spa, který se nachází v blízkosti pláže a centra letoviska Can Picafort. Hotel nabízí program all inclusive a zahrnuje jídlo i pití po celý den.

Hotel má výbornou polohu a v jeho okolí se můžete věnovat mnoha sportovním aktivitám jako jsou například vodní sporty, cyklistika a pěší túry. Hotel nabízí také animační programy pro hosty, kteří hledají trochu zábavy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vším, co hosté potřebují k pohodlnému pobytu, včetně klimatizace, SAT/TV, telefonu a balkonu. Za příplatek jsou k dispozici i pokoje s výhledem na moře. Terasa s bazénem a brouzdalištěm pro děti je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Tento last minute zájezd na Mallorcu je skvělou příležitostí pro všechny, kteří hledají pohodovou dovolenou v krásném prostředí se spoustou možností k odpočinku, zábavě a aktivitám. Cena 11490 Kč je více než přijatelná, zvláště s ohledem na skvělou polohu hotelu, jeho vybavení a nabízený program all inclusive. Využijte tuto příležitost a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Mallorca.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

21.5.2023 – 28.5.2023

11490 Kč

obrazek 10

3* Ubytování:
Illusion Markus Park & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Illusion Markus Park & Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 21.5.2023 – 28.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Illusion Markus Park & Spa a programem all inclusive za 11490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz