ŘeckoZakynthosZakynthos za super cenu: 8 dní ve 3* hotelu s pláží a...

Zakynthos za super cenu: 8 dní ve 3* hotelu s pláží a snídaní za 6990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levná dovolená na řeckém ostrově Zakynthos je ideální příležitostí pro ty, kteří touží po slunečném pobytu na exotickém místě, ale nechtějí utratit zbytečně vysoké částky. Cestovní kancelář Čedok nabízí právě teď 8denní pobyt v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 ve 3* hotelu Chrissi Akti s ubytováním včetně snídaně za skvělou cenu 6990 Kč. Odlet je z Brna a cílovou destinací pak živé letovisko Argassi na jižním pobřeží ostrova.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Chrissi Akti se nachází přímo u malé písčité pláže, která je doslova pár kroků od hotelu. Kromě slunce a moře si mohou hosté užít také obchůdky, taverny a restaurace, které se nacházejí v blízkosti hotelu. Pokoje jsou standardní, ale útulné a vybavené vším potřebným. Hosté mají k dispozici také bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Stravování je zajištěno formou bufetu, hosté si tak mohou být jisti, že si pochutnají na chutné a výživné snídani.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

letecky na 8 dní

2.6.2023 – 9.6.2023

6990 Kč

obrazek 9

3* Ubytování:
Chrissi Akti
hodnocení 3,8 z 5 – výborné

další termíny
Chrissi Akti

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Řecko, Zakynthos na 8 dní za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Zakynthos, Chrissi Akti — | další nabídky od Dovolena.cz