ŘeckoZakynthosUžijte si řeckou all inclusive dovolenou na Zakynthosu ve 3* hotelu Levante...

Užijte si řeckou all inclusive dovolenou na Zakynthosu ve 3* hotelu Levante za 8990 Kč – sleva 45%!

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu můžete v červnu vyrazit na dovolenou na řecký ostrov Zakynthos. Cestovní kancelář Čedok nabízí právě teď 8denní pobyt v termínu od 2.6.2023 do 9.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Levante a programem all inclusive za skvělých 8990 Kč. Zájezd je prodáván se slevou 45%, takže můžete ušetřit velké peníze.

Hotel se nachází v letovisku Argassi, asi 100 metrů od centra s bary, restauracemi a obchody. Pláž je jen pár kroků od hotelu a nabízí možnost koupání v křišťálově čistém moři. Na terase hotelu můžete relaxovat u menšího bazénu nebo si užít výhled na moře z baru s terasou. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vzhledem k výškovým rozdílům terénu zde není doporučován pobyt osobám s omezenou pohyblivostí. Hotelový personál vám rád poskytne další informace o možnostech v okolí a pomůže s organizací výletů. Nezapomeňte si také vzít vhodnou obuv do vody, protože pláž je místy kamenitá. Pokud hledáte levnou dovolenou v krásném prostředí, tato nabídka zájezdu na Zakynthos určitě stojí za zvážení.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

8990 Kč

obrazek 86

3* Ubytování:
Levante – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Levante
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Levante a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz