Kapverdské ostrovyUžijte si slunné pláže Kapverdských ostrovů v 5* hotelu Melia Dunas Beach...

Užijte si slunné pláže Kapverdských ostrovů v 5* hotelu Melia Dunas Beach s all inclusive a slevou 50%!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na luxusní dovolenou na Kapverdských ostrovech, kterou právě teď pořídíte se super slevou 50%! Cestovní kancelář Blue Style nabízí last minute pobyt na ostrově Sal na 8 dní v termínu 4.5.2023 – 11.5.2023 s ubytováním v 5* hotelu Melia Dunas Beach a programem all inclusive za pouhých 21990 Kč. Letecky z Prahy se dostanete do nejluxusnějšího hotelu na ostrově Sal, kde vás čekají skvělé služby a prvotřídní zázemí.

Hotel Melia Dunas Beach nabízí část hotelu jen pro dospělé a je ideální pro ty, kteří chtějí strávit klidnou a relaxační dovolenou. Pro rodiny s dětmi jsou zde skluzavky a zábava pro celou rodinu. Hotel se nachází přímo na písečné pláži Bikini, která je přístupná pouze přes areál hotelu, takže si zde můžete užívat klid a soukromí. Lehátka a slunečníky jsou zdarma, stejně jako hotelový autobus do centra města Santa Maria, které je vzdálené asi 3,7 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kapverdské ostrovy jsou velmi oblíbenou turistickou destinací pro náročné cestovatele. Díky své poloze nabízí krásné pláže, skvělé podmínky pro vodní sporty a zajímavou kulturu. Pokud tedy hledáte místo, kde si můžete užít relaxaci i zábavu, zároveň ochutnat místní speciality a objevit nová místa, rozhodně si nechte ujít tuto skvělou nabídku luxusní dovolené nabídku na Kapverdských ostrovech.

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

4.5.2023 – 11.5.2023

21990 Kč

obrazek 76

5* Ubytování:
Melia Dunas Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Melia Dunas Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 4.5.2023 – 11.5.2023 s ubytováním v 5* hotelu Melia Dunas Beach a programem all inclusive za 21990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz