BulharskoUžijte si slunnou dovolenou na Slunečném pobřeží v Bulharsku za výhodnou cenu...

Užijte si slunnou dovolenou na Slunečném pobřeží v Bulharsku za výhodnou cenu 12590 Kč – first minute

Levná dovolená vyhledávač

Slunečné Pobřeží v Bulharsku láká každoročně tisíce turistů svým krásným písečným pobřežím a teplým mořem. Pokud patříte mezi ty, kteří by si rádi užili letní dovolenou na pláži, bude vás zajímat tato first minute nabídka. Za 12590 Kč si můžete pro termín 29.6.2023 – 6.7.2023 zarezervovat 8 denní pobyt ve 3* hotelu Vechna-R se snídaní a večeří formou polopenze.

Hotel nabízí standardní vybavení včetně venkovního bazénu s dětskou částí, jacuzzi, stolního tenisu a billiardu. Mimo jiné můžete využít také prádelnu, směnárnu, půjčovnu motorových vozidel a wifi připojení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pláž se nachází pouhých 200 metrů od hotelu a nabízí písečné podloží a teplou vodu. Lehátka i slunečníky jsou u hotelového bazénu zdarma, na pláži pak za poplatek. Pokud se chcete projít a nakoupit, můžete vyrazit do centra Slunečného pobřeží, které je od hotelu vzdáleno cca 2 kilometry. Letiště Burgas se nachází ve vzdálenosti 28 kilometrů. Pokud tedy hledáte cenově dostupnou letní dovolenou na pláži, Slunečné Pobřeží v Bulharsku může být dobrou volbou.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

first minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

29.6.2023 – 6.7.2023

12590 Kč

obrazek 40

3* Ubytování:
Vechna-R

Vechna-R
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (first minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 29.6.2023 – 6.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Vechna-R a stavováním formou polopenze za 12590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— first minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz