TuniskoZahalte se do slunce v Hammametu: 11 dní all inclusive za fantastickou...

Zahalte se do slunce v Hammametu: 11 dní all inclusive za fantastickou cenu 11990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Blue Style nabízí právě teď skvělý zájezd na 11 dní do truniského letoviska Hammamet s pobytem v hotelu Yadis Hammamet. Dovolená zahrnuje ubytování s programem all inclusive, leteckou dopravu z Prahy a to všechno za úžasnou cenu 11990 Kč včetně slevy 34%. Hotel se nachází jen kousek od krásné pláže, takže si můžete užít slunce a moře a prozkoumat město či nakoupit v místních obchodech. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici také zábavní aktivity.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Yadis Hammamet se nachází v centru města Hammamet, nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny jsou jen pár kroků od hotelu. Pokud se chcete vydat do centra města, cesta bude dlouhá přibližně 6 km. Písčitá pláž se rozprostírá jen 10 metrů od hotelu a nabízí bezplatná lehátka a slunečníky. Pro větší pohodlí jsou k dispozici plážové osušky za vratnou zálohu cca 20 TND. Navíc hotel nabízí vlastní plážový bar a restauraci, takže si můžete vychutnat osvěžující nápoje a lahodné jídlo přímo na pláži.

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 11 dní s all inclusive

17.5.2023 – 27.5.2023

11990 Kč

obrazek 12

Ubytování:
Yadis Hammamet – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Yadis Hammamet
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 11 dní v termínu 17.5.2023 – 27.5.2023 s ubytováním v hotelu Yadis Hammamet a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz