TureckoZájezd do Alanye, Turecko: Last minute all inclusive ve 4* hotelu Kleopatra...

Zájezd do Alanye, Turecko: Last minute all inclusive ve 4* hotelu Kleopatra Ada za 10460 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Na levnou dovolenou se vydejte do Turecka, kde můžete už za 4 dny objevovat krásy populární destinace Alanya. Pokud toužíte po relaxaci u moře, výborném jídle a zábavě, máme pro vás skvělou nabídku. Týdenní pobyt v Alanyi v termínu 9.7.2023 – 16.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Kleopatra Ada a bohatým programem all inclusive. To vše za neuvěřitelnou cenu 10460 Kč na osobu. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je jedno z nejoblíbenějších tureckých letovisek a nabízí návštěvníkům širokou škálu atrakcí. Můžete si užít slunečné pláže s azurovým mořem a krásným pískem, prozkoumat starou pevnost nad městem nebo se projít historickou částí města s úzkými uličkami a tradičními obchůdky. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete si vyjet na výlet lodí, navštívit vodní park nebo se vydat do okolních hor na pěší túru. Alanya je známá svou bohatou kulturou a historií, kterou můžete objevovat v muzeu, které se nachází v pevnosti. Vydejte se na tuto nezapomenutelnou dovolenou v Alanyi a zažijte skvělé zážitky za dostupnou cenu.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

9.7.2023 – 16.7.2023

10460 Kč

Levná dovolená Kleopatra Ada, Turecko, Alanya

4* Ubytování:
Kleopatra Ada – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Kleopatra Ada
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 9.7.2023 – 16.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Kleopatra Ada a programem all inclusive za 10460 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz