TureckoZakončete léto v Turecku: Nezapomenutelná dovolená v Alanyi za 8290 Kč!

Zakončete léto v Turecku: Nezapomenutelná dovolená v Alanyi za 8290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zakončete letní sezónu v Turecku týdnem levné dovolené v Alanyi! Od 3. do 9. září 2023 si můžete užít toto malebné přímořské letovisko s ubytováním ve 4* hotelu Caretta Relax a programem all inclusive za parádní cenu 8290 Kč. Letecky z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya leží na jihovýchodním pobřeží Turecka a nabízí spojení historie a moderního života. Při její návštěvě nemůžete vynechat proslulý hrad, který se tyčí na skalnatém výběžku nad městem. Procházka tímto impozantním zříceninovým komplexem vám umožní nahlédnout do minulosti a zároveň si vychutnat úchvatné výhledy na okolní krajinu a tyrkysově modré moře. Milovníci pláží si rovněž přijdou na své – známá Kleopatřina pláž nabízí jemný písek a křišťálově čisté vody. Výlet lodí k jeskyním v přilehlých útesech je další nezapomenutelný zážitek. A pokud máte rádi nakupování a ochutnávání místní kuchyně, Alanya vám nabídne rozmanité trhy a restaurace. Vaše dovolená v této turecké perle bude plná objevů a zážitků, které si budete pamatovat ještě dlouho po návratu domů.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Levná dovolená Turecko, Alanya

letecky na 7 dní s all inclusive

3.9.2023 – 9.9.2023

8290 Kč

obrazek 115
Levná dovolená v hotelu Hotel Caretta Relax – Turecko, Turecká riviéra, Alanya

4* Ubytování:
Caretta Relax
hodnocení 4,3 z 5 – výborné

další termíny
Caretta Relax

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Turecko, Alanya na 7 dní s all inclusive za 8290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Turecko, Alanya, Caretta Relax — | další nabídky od Dovolena.cz