EgyptZažijte Hurghadu: týdenní dovolená ve 4* hotelu Elysees Dream Beach od 4775...

Zažijte Hurghadu: týdenní dovolená ve 4* hotelu Elysees Dream Beach od 4775 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Hurghada je egyptské letovisko, které nabízí turistům mnoho možností pro aktivní dovolenou. Příjemné počasí, výhodné ceny a bohaté vybavení hotelů přitahují návštěvníky z celého světa. Pokud plánujete last minute dovolenou v termínu od 24. června do 1. července 2023, můžete využít nabídky týdenního pobytu ve 4* hotelu Elysees Dream Beach už od 4775 Kč, a to včetně stravování formou snídaně. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Elysees Dream Beach je situován přímo u menší písčité pláže, která se od něho nachází asi 50 metrů. Turisté zde mohou relaxovat na lehátkách a vychutnávat si klidnou atmosféru pobřeží Rudého moře. Pro ty, kteří se rádi věnují nakupování, je v okolí k dispozici nákupní galerie s mnoha obchody a stánky se suvenýry.

Pro aktivní odpočinek nabízí hotel Elysees Dream Beach fitness centrum a wellness zařízení. Hosté se mohou zapojit do různých sportovních aktivit nebo si dopřát relaxaci v sauně či při masážích. Koupání je možné ve dvou bazénech určených pro dospělé, stejně jako v bazénu pro děti.

Hurghada je ideálním místem pro dovolenou plnou radovánek a zároveň nabízí i další atrakce a vyžití pro turisty, kteří hledají aktivní odpočinek.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

24.6.2023 – 1.7.2023

4775 Kč

obrazek 129

4* Ubytování:
Elysees Dream Beach – ukázat na mapě
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Elysees Dream Beach
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 24.6.2023 – 1.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Elysees Dream Beach včetně snídaně za 4775 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz